Aktuality

 

31.3.2020

Vážení pacienti.

Do odvolání naše obvyklé ORDINAČNÍ HODINY  NEPLATÍ!! Objednané termíny vyšetření, zákroků a lymfodrenáží do odvolání neplatí!! Naši zavedení pacienti mohou využít možnosti telefonické konzultace aktuálního kožního zdravotního stavu. Rádi Vám poradíme. 

TEL. KONZULTACE VŽDY OD PONDĚLÍ DO ČTVRTKA 9-12 HODIN, v jiných časech pouze dle předchozí domluvy. Tel. 516 455 423 nebo 734 421 666. 

Nemůžete-li se dovolat, napište nám e-mail:  derma.klimova@centrum.cz. Děkujeme.

Všechny objednané pacienty se snažíme telefonicky kontaktovat. Ne na všechny však máme správné telefonní číslo. Děkujeme za pochopení. 

 PRŮBĚŽNĚ SLEDUJTE NAŠE WEBOVÉ STRÁNKY www.mudr-klimova.cz. 

Velmi vážné akutní kožní stavy vyšetřujeme i osobně - vždy po předchozí domluvě. 

 E-MAILOVOU SCHRÁNKU MINIMÁLNĚ 3XTÝDNĚ KONTROLUJEME, MAILY PRŮBĚŽNĚ VYŘIZUJEME.

 

 

 

 

 

 

19.3.2020

E-MAILOVÁ ADRESA  derma.klimova@centrum.cz  V PROVOZU, SCHRÁNKU MINIMÁLNĚ 3X TÝDNĚ KONTROLUJEME.

 

19.3.2020  -aktualizované důležité oznámení!!

Vážení pacienti,

PROSÍME VÁS, ABYSTE PRŮBĚŽNĚ SLEDOVALI NAŠE WEBOVÉ STRÁNKY www.mudr-klimova.cz

 MÁME PRO VÁS I V DNEŠNÍ TĚŽKÉ SITUACI DOBROU ZPRÁVU. ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY NÁM UMOŽNILY, ABYCHOM VÁŠ STAV MOHLI ŘEŠIT NE OSOBNĚ, ALE TELEFONICKY. 

STAČÍ TEDY * ZAVOLAT  NA NAŠI LINKU 516 455 423 *NEBO ZANECHAT SMS NA MOBILU 734 421 666 *NEBO POSLAT E-MAIL NA derma.klimova@centrum.cz, MŮŽETE POSÍLAT I FOTOGRAFIE.  MY SE VÁM BUDEME SNAŽIT OZVAT, PROBRAT VÁŠ PROBLÉM A PŘEDEPSAT E-RECEPT. VYUŽIJTE TÉTO MOŽNOSTI. NESPOLÉHEJTE NA TERMÍN OSOBNÍ NÁVŠTĚVY!  OBJEDNACÍ LHŮTY NA BĚŽNÉ KONTROLY SE BUDOU URČITĚ VZHLEDEM K SITUACI PRODLUŽOVAT, JELIKOŽ MUSÍME ODKLÁDAT ZÁKROKY.

VOLEJTE A PIŠTE, PROSÍM, V TĚCHTO ČASECH: PO - PÁ 9-12 HOD. VŽDY UVEĎTE SVÉ ÚDAJE - JMÉNO A PŘÍJMENÍ EV. TITUL, BYDLIŠTĚ, ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNU, ČÍSLO MOBILU NEBO E-MAIL.

TATO NABÍDKA PLATÍ POUZE PRO PACIENTY NAŠÍ AMBULANCE A NOVÉ PACIENTY POUZE Z BOSKOVICKA, NE Z OSTATNÍCH REGIONŮ, KTEŘÍ BYDLIŠTĚM SPADAJÍ POD JINÉ NEJBLIŽŠÍ DERMATOLOGY. NOVÉ PACIENTY Z JINÝCH REGIONŮ Z KAPACITNÍCH DŮVODŮ OBJEDNÁVÁME POUZE DO PÉČE, NA KTEROU SE NAŠE AMBULANCE SPECIALIZUJE PŘEDEVŠÍM - TO JSOU OTOKY, LYMFA, VYŠETŘENÍ ZNAMÉNEK A KOŽNÍCH NÁDORŮ VČETNĚ MELANOMU NOVÝM UNIKÁTNÍM DIGITÁLNÍM DERMATOSKOPEM, ESTETICKÁ MEDICÍNA.

 

Je nám to velice líto, ale vzhledem k tomu, že nám nebyly dodány ochranné pomůcky, do odvolání 

PACIENTY OSOBNÍM KONTAKTEM V ORDINACI VYŠETŘOVAT NEMŮŽEME, POUZE VELMI AKUTNÍ ŽIVOT VÁŽNĚ OHROŽUJÍCÍ KOŽNÍ STAVY, VŠECHNY OSTATNÍ POUZE ELEKTRONICKY - VIZ VÝŠE.

Děkujeme za spolupráci  a za to, že respektujete veškerá doporučení ochrany před koronavirem, mají obrovský význam.

Kolektiv kožní ambulance MUDr. Jana Klímová s.r.o.

  

 

 

14.12.2019

Přejeme všem našim pacientům a klientům

příjemné prožití Vánoc,

šťastný a zdravý rok 2020.

Děkujeme za dobrou spolupráci v letošním roce

a těšíme se na Vás v novém roce.

 

kolektiv zaměstnanců

kožní a lymfologické ambulance

 

DÁRKOVÉ POUKAZY V PRODEJI!

PLATNOST 1 ROK, MOŽNOST POUKAZU V DANÉ HODNOTĚ - VZTAHUJE SE NA VŠECHNY NABÍZENÉ SLUŽBY NEBO NA KONKRÉTNÍ SLUŽBU - NAPŘ. LYMFODRENÁŽ, ESTET. OŠETŘENÍ OBLIČEJE, ODSTRANĚNÍ ZNAMÉNEK A VÝRŮSTKŮ...  

 

 

 

Podzimní a zimní měsíce jsou nejvhodnější dobou pro estetická ošetření.  

Na našem pracovišti se můžete objednat na ošetření vrásek a omlazení pleti:

-botulotoxin, výplně kyselinou hyaluronovou, mezoterapie, aplikace mezonití, chemický peeling a další.

Klienti se mohou objednat na konzultaci přímo k MUDr. Janě Klímové, certifikované specialistce v oblasti estetické dermatologie s mnohaletou praxí. Při objednání nutno sdělit sestře, že se jedná o estetickou konzultaci, pro niž máme vyhrazené termíny.

Dále provádíme: lékařský chemický peeling, odstranění mnohočetných výrůstků /zejména na krku,v podpaží, tříslech/, odstranění  znamének a hemangiomků - červených znamének.

 

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------